receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitpovídka
povídka na vegetarian.cz
zpět na další příspěvky


Diskuse: proč jsem se Stal(a) - NEstal(a) vegetariánem(kou)

Dobry den Jirko,

Reakce na Jirku

Původní příspěvek

mne pro zmenu rozesmalo Vase nepochopeni meho prispevku. Ja jsem nezpochybnoval vegetariantsvi jako takove, pouze jsem se chytl Z MEHO POHLEDU nesmyslne argumentace v puvodnim prispevku, ze nakupem soji pro primou konzumaci lidmi prospejeme zemedelcum z chudych krajin.

Samozrejme, ze ten nakup jim prospeje, ale ja popisuju zpusob jak jim pomoci jeste lepe (o efektivite nikde nebyla rec). Psal jsem, ze kdyz tu jejich soju nebudeme jist my, ale nase kravy, tak ji budeme muset dovest 10x tolik kvuli jiz zminene neefektivite a ti zemedelci tedy budou mit 10x vyssi odbyt a snad i zisk :)

Tim bychom jim tedy 10x vice pomohli... Bral jsem to POUZE z tohoto pohledu. Tato myslenka mi prisla zcestna. Kdybych mel psat, proc nejsem vegetarianem, bylo by to na delsi povidani a ani nemam duvod sve rozhodnuti pred nekym obhajovat. Ja jsem si jen precetl puvodni clanek a videl jsem v nem nesrovnalost, tak jsem na ni chtel upozornit. Nic vic, nic min. Znamym jsem poslal odkaz na muj prispevek a pochopili jej zcela spravne. :o)

Jirka


Příspěvky do diskuze "Proč jsem se stal vegetariánem" zasílejte ZDE


UPOZORNĚNÍ

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce.

Copyright (c) 2000-2006 Vegetarian.cz