receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitpovídka
povídka na vegetarian.cz
zpět na další příspěvky


Diskuse: proč jsem se Stal(a) - NEstal(a) vegetariánem(kou)

Asi před 17 lety jsem na ranči svého kamaráda, mim.MVDr, zůstal na večeři. Jeho matka přinesla řízky s otázkou: Jestli pak víš, z čeho to je, Ivo? Něco jsem zamumlal plnými ústy a ona pokračovala - z toho selete jak sis s ním minule hrál! Všechno šlo ven, a zárověn se mi otevřely oči. Maso je vražda!

Hned potom mi za zahradou otevřeli jatka. Jen když musím jít kolem je mi zle a to jsem kus chlapa. Na zahradu dopoledne vůbec nemohu vyjít. Už jsem si koupil byt, že se odstěhuji, ale jeho miniaturní rozměry mě odradily a zůstal jsem v domě. Kolem těchto prokletých jatek, vede jediná cesta do přírody. Tam se, se svým psíkem někdy nemohu dostat i několik dní.V pátek přivezou odsouzená zvířata a nechají je tam naříkat do pondělí.

Přivezou pár prasátek a jejich smrtelné skřeky zní skoro celý den. To jedno zabíjí hodinu, co s nimi dělají??? Obrátil jsem se jednou na média\MF\ a bylo mi řečeno, že s tím nemohou nic dělat, že když tam přijedou tak se zrovna nic dít nebude. Prosím poraďte mi někdo, co mám dělat.

Ivo






Příspěvky do diskuze "Proč jsem se stal vegetariánem" zasílejte ZDE


UPOZORNĚNÍ

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce.

Copyright (c) 2000-2006 Vegetarian.cz