receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitpovídka
povídka na vegetarian.cz
zpět na další příspěvky


Diskuse: proč jsem se stal(a)/nestal(a) vegetariánem(kou)

Dobrý den / ahoj :-),

narazila jsem náhodou na Vaše stránky a příspěvek Martiny Zítkové o tom, jak se stala vegetariánkou a později i vegankou.

Sama jsem vegetariánkou už asi 20 let, víc než půlku mého života. V tom, že a proč nechci jíst nic z mrtvých zvířat, mám tedy jasno už dávno a žiju podle toho bez problémů. Především utrpení zvířat, ale i ekologie a problematika plýtvání zdroji (že se obilím a sójou krmí dobytek na maso, a přitom z tuším 10 kg kvalitní rostlinné bílkoviny jen jedno kilo bílkoviny živočišné, tedy masa), částečně i zdravotní aspekty - to vše hrálo a hraje roli.

Ale čas od času mám fáze, kdy dumám nad tím, zda bych neměla přestat konzumovat i vejce a mléčné výrobky - resp. že bych "správně" asi měla. Dlouho jsem si ani pořádně neuvědomovala, jak konzumace mléka a vajec přispívá k utrpení zvířat, ale pak už mě začalo zaměstnávat, jak to vlastně je...

(Mimochodem - co jako alternativu kupovat BIO mléko, vejce atd., kde by v rámci pravidel pro ekologické zemědělství měly být zaručené vyhovující podmínky chovu zvířat...???)

Dosud z mých pokusů přblížit se veganství ale vždy sešlo, hlavně protože prostě mám (zatím?) příliš ráda různé sýry a jogurt (třeba bílý jako je česká Hollandia, nebo řecký smetanový, mňam... Nějak nevěřím, že by šelo něco srovnatelného vyrobit ze sóji...?!). Nevím zatím, jak je nahradit tak, abych to vydržela... Budu vděčná za případné zkušenosti a tipy od lidí, kteří to mají podobně :-)!

Navíc jsem u některých lidí za exota už teď, když jsem "jenom" vegetariánka"... Hm, ale OK, na tom asi až tolik nesejde. Další praktická věc, že ne vždy vím, jak např. nahradit vejce při pečení apod.

Teď mimochodem zas jednu takovou "fázi" zvýšeného zájmu o veganství mám a řekla jsem si, že cíleně zkusím všechny možné sojové a jiné výrobky. Zrovna mám v kafi sojové "mléko" - no ujde to. Jednou jsem koupila i ochucené vanilkové, ale přijde mi trochu umělé a co se složení týče, ne zrovna úplně podle zdravé výživy (cukr, zahušťovací přísada, to rádoby vanilkové aroma), no nevím...

Navíc mi ty sojové výrobky, ale třeba i rýžové "mléko" apod. přijdou docela drahé, bohužel. Nemáte někdo tip, kde je sehnat výhodněji (nebo třeba ty trvanlivější koupit ve větším množství v nějaké slevě apod.)?
A co nějaký dobrý čístě rostlinný margarin místo másla? Když si člověk u většiny margarinu přečte složení, tak je to hrozná umělotina... :-/

Těším se na případné odpovědi a další diskusi! Mohla bych také poprosit o ten seznam živočišných "éček"? Mám dojem že jsem ho někde měla, ale nevím, zda aktuální (a také zda ho najdu)... ;-) Díky moc!

Hezký den přeje Miriam :-)







Příspěvky do diskuze "Proč jsem se stal vegetariánem" zasílejte ZDE


Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce.