receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitvegetarian.cz
vegetarian.cz
Jóga a moderní postupy v balneologii

je konference s mezinárodní účastí, která se koná 20. a 21. září 2005 v lázeňském hotelu Thermal v Karlových Varech. Akce se koná pod záštitou primátora Karlových Varů a za podpory města Karlových Varů .

Využití jógových technik v současných balneologických postupech

Bolesti v zádech a možnosti jógové prevence a terapie

Občerstvení během konference (coffee break) budou vegetariánská a rovněž je zajištěna možnost vegetariánského menu. Součástí této významné konference je i vegetariánský raut, podobně jako např. na Českém lvu. Hlavním pořadatelem akce je Sdružení Jóga v denním životě Karlovy Vary ve spolupráci s Českým svazem Jóga v denním životě (tradičním propagátorem zdravého životního stylu a vegetariánství). Spolupřadateli jsou Společnost rehabilitační a fyzikální medicíny ČLS JEP, Spoločnosť pre fyziatriu, balneológiu a liečebnú rehabilitáciu při SLS, UNIFY ČR - Karlovy Vary.

Ve středečním bloku III. 10,30-13,00 je zařazena přednáška Vegetariánská strava - nedílná součást jógové praxe (Luňáček Z. Frýdek-Místek).

Součástí je i veřejná přednáška "Jóga - cesta ke zdraví a harmonii, odkaz dávné Indie" konaná dne 19. 9. 2005 v 18,00 hodin v hotelu Thermal, Karlovy Vary. Přednáší: Jeho svatost Mahámandaléšvar paramhans svámí Mahéšvaránanda. A protože jak bylo napsáno nedávno v jenom z časopisů "Indie je zemí vegetariánům zaslíbenou" rádi tuto pozvánku na přednášku uveřejňujeme na našich sránkách.

dan