receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitvegetarian.cz
vegetarian.cz
zpět


ECOLIFE - PODZIM

Národní dům na Vinohradech, Praha 2, nám. Míru 9 (denně 10 -18h).

Zdravá příroda, zdravá výživa, zdravý život. Představení výrobků a činností z oblasti ekologie a celkového zdravého životního stylu.

POZVÁNKA NA VÝSTAVU

Pozvánka na kontraktační a prodejní výstavy. Chcete zdravě žít, navíc výhodně nakoupit jak zdravou výživu, tak i dárky pro své blízké? Navíc lze na místě uzavřít i kontrakty. Vše pod jednou střechou se spoustou zajímavostí. ZDRAVÁ PŘÍRODA - ZDRAVÁ VÝŽIVA - ZDRAVÝ ŽIVOT, 24. Prodejní a kontraktační výstava ECOLIFE je již tradičně zaměřena na zdravý životní styl a zdravé životní prostředí. Je zde prezentována široká škála výrobků, technik a služeb, od bylinné a přírodní kosmetiky, přes přírodní léčivé produkty, dietika, potravinové doplňky, sójové mléko, MÜSLI tyčinky, biopreparáty, biopotraviny. potravinové a energetické nápoje, až po relaxační hudbu, esoterické pomůcky, přístroje na perličkové masáže, relaxaci apod.

ZLATÉ ČESKÉ RUCE (10. výstava) Zaměření: na představení a podporu českých výrobců a výrobků. Chceme připomenout tradici řemeslné dovednosti, nápaditosti a šikovnosti. Ale nejen to, nechceme se zaměřit pouze na drobné výrobce, ale i na hromadnou (tovární) výrobu původních českých výrobků ze všech oblastí. Své místo zde má i Nadační fond Český výrobek. VÁNOČNÍ DÁRKY (9. výstava) - Zaměření: nabídka a prodej výrobků, prací a služeb, které mohou udělat radost jako vhodný vánoční dárek.

Na výstavu Vás srdečně zve pořadatel: AK agentura s.r.o., Výstavní 75/9, P4 tel. 272940516, e-mail:info@akagentura.cz. (denně 10 -18h).