receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitvegetarian.cz
vegetarian.cz
Otevření Vitall centra - prodejny zdravé výživy s jídelnou a na Biojarmark,


Dovolujeme si Vás co nejsrdečněji pozvat na slavnostní otevření Vitall centra, prodejny zdravé výživy a biopotravin s jídelnou a slavnostní zakončení měsíce ekologického zemědělství, které oslavíme Biojarmarkem.

Termín konání akce:

1. - 2. října 2005, po oba dny od 9.00 hod. do 18.00 hod.

Místo konání:

objekt firmy Vitall v Hovorčovicích u Prahy, Revoluční ul. 14 - viz. mapka (odkaz se otevře v novém okně).

Program:

- slavnostní otevření Vitall centra a zahájení Biojarmarku

- nabídka nepřeberného množství ochutnávek zdarma v prostorách naší prodejny a přednáškového sálu, kde budou umístěny stánky naších výrobců a dodavatelů produktů zdravé výživy a zdravého životního stylu

- v prostorách přilehlé zahrady budou situovány stánky ekologicky hospodařících zemědělců zabývajících se Bioprodukcí ( biomléko, biosýry a pomazánky, bioobilniny, biovíno, biozelenina a ovoce, biobylinky a řada dalších).

- prezentační akce a příspěvky našich partnerů zaměřených na zdravý životní styl, biopotraviny a ekologii

- hudební vstupy našich hudebně nadaných přátel

- losování tomboly o ceny které Vám budou chutnat a jsou zdravé

- v neděli večer táboráček s možností opékání buřtíků (i bezmasých)

- pokud nám popřeje počasí objeví se na zahradě i pár zvířátek našich ekozemědělců

- další akce jsou v jednání a budeme je průběžně doplňovat na tuto stránku, většina programu bude probíhat průběžně po celý den, na prezentační akce našich partnerů v přednáškovém sále Vás budeme vždy s předstihem svolávat

Jak se k nám dostanete:

Prosíme dejte přednost použití hromadné dopravy před auty, nedisponujeme velkoplošným parkovištěm a počet parkovacích míst je omezený, a je to dobrý skutek pro naše životní prostředí.

Jezdí k nám autobus číslo 351, který vyjíždí ze stanice metra Českomoravská a zastavuje také u stanice metra Vysočanská, dále zastavuje i na Proseku, v Letňanech, v Čakovicích a Třeboradicích, následuje zastávka Hovorčovice u kostela, kde vystoupíte a po ujití pár metrů jste u Vitallcentra.

V opačném směru jede tento autobus přes Neratovice, Kojetice, Čakovičky, Nová Ves a Měšice poté následuje zastávka Hovorčovice u kostela.

Můžete také použít autobus číslo 166, který vyjíždí ze stejného místa jako autobus číslo 351, ale končí v Třeboradicích, pak je možno pěší procházkou (cca 30 min.) dojít po silnici do Hovorčovic.

Jízdní řády jsou k nahlédnutí i na www.dpp.cz.

Jezdí k nám i vláček motoráček z Prahy hlavního nádraží.

Podpoříme Vaší dopravu MHD:

Pokud nakoupíte v naší prodejně (nikoli od vystavovatelů) zboží v hodnotě přesahující 150,-Kč, proplatíme Vám jízdenku MHD za těchto podmínek:

Za jeden nákup nad 150,-Kč, jedna proplacená jízdenka-ky do 24,-Kč. Proplatíme předložené jízdenky do max. hodnoty 24,-Kč na osobu a den.

Jízdenka musí nést označení aktuálním datem shodným se dnem nákupu.

Vstupné:

Vstupné je symbolické 10,-Kč na celý den za dospěláky a zdarma pro děti do 15.let, vstupenka je současně losem do tomboly, která se losuje 2x denně, tak ji neztraťte, děti od nás dostanou malou pozornost zdarma.

Zaregistrujte svou účast:

Pokud nám zašlete nejpozději do 15.9.2005 SMS zprávu z Vašeho mobilu s textem obsahujícím Vaše příjmení a datum Vaší účasti (například: Novak prijdu 1.10.), dostanete od nás v prostorách naší prodejny malou pozornost zdarma.

SMS zprávy zasílejte na číslo 775 209 326

Na závěr:

Po oba dny je v naší jídelně možno zakoupit občerstvení, nápoje a teplé jídlo (bezmasé) za výhodné ceny, stejně tak využijte otevíracích a zaváděcích cen u vybraných položek v našem obchůdku.

Kontakt:

Tel: 775 209 326 , Fax: 283 933 572

www.vitallcentrum.cz e-mail: info@vitallcentrum.cz

Ke stažení:

Pozvánka na otevření Vitall centra (pdf, 174kb)

Přijďte k nám strávit příjemné chvíle a ochutnat spoustu dobrot.

Prosíme pokud to půjde, nechte Vaše čtyřnohé miláčky pro tentokrát doma.

Těšíme se na Vás


reklama: www.billboard.cz