receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitSvětový vegetariánský kongres
Světový vegetariánský kongres 2002

Gymnázium a Obchodní akademie v Sedlčanech, 1. Základní škola, mateřské školy Sedlčan a Agentura Harmonie

Vás zvou na akci

NAUČME SE ZDRAVĚ A HARMONICKY ŽÍT - 14

která se koná neděli 26. listopadu 2000 v Kulturním domě Josefa Suka v Sedlčanech

Program:

9:00 - 9:10 Návraty ke kořenům - lidovou tvořivost ve slovech i písních představí pěvecký sbor GOA

9:20 - 12:00 Feng-shui - Harmonie prostoru - Ing. architekt Otakar Chochola z Prahy je odborníkem využívajícím čínské umění staré 5000 let při stavbě domu, zařizování bytu a zahrady. Poznal, že umístění nábytku, celková dispozice bytu i drobné detaily v místnostech navodí uvolnění prostoru a vyvolají nové kladné pocity. Ty pak mohou nastartovat změnu životní filosofie i vztahu k životu.

12:00 - 13:00 Občerstvení - připravily sedlčanské firmy věnující se zdravé výživě, podávají studenti GOA.

13:00 - 14:00 Tegrálové pečivo jako český patent. Tegrál je mokrá protiváha mouky, vyrábí se ze všech druhů naklíčených semen. H. Opatřilová přiveze k ochutnání a naučí nás přípravě zdravých netradičních pokrmů.

14:00 - 16:30 Naučme se vnímat vibrace zavěšených krystalů, pohybů tajči, fen-shui hudby, konsultujme s odborníkem plán svého bytu, seznamme se s lopanem - čínským kompasem pomáhajícím analyzovat prostor.

Sedlčany - Zdravé město - panelová informace o síti zdravých měst, práci Komise Zdravého města a novinkách. Ano, tady je můj domov - vyhnání Ladislava Hadraby Sedlčanům - fotograf zachytil všední i sváteční okamžiky života města.

Výstava duchovních obrazů Stanislava Kadlece. Básně, povídky, úvahy, výkresy a ruční práce studentů GOA, ZŠ, MŠ a také našich spoluobčanů z Domova důchodců.

K ochutnání budou připraveny speciality sedlčanské firmy Atlantik produkt Třešňák, s. r. o. zelný salát v jogurtu, s paprikou, fazole v ďábelské omáčce, v jogurtu, elixír, zeleninový s kukuřicí, dubrovnický, feferonkový.Pekařství Bulan se bude prezentovat pohanovými a hrachovými karbanátky a svým celozrnným programem, paní Jitka Mašková chleby s jáhlovým máslem, zeleninovými a luštěninovými pomazánkami.

K prohlížení a zakoupení je připravena literatura týkající se zdravé výživy, aromaterapie, krystalterapie, texty významných osobností, materiály z OHS, Národní sítě Zdravých měst, České společnosti pro výživu a vegetariánství.

Dopolední hlídaní dětí zajištěno

Milí přátelé těšíme se na Vás, přijďte mezi nás