receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitvegetarian.cz
vegetarian.cz
zpět

Osmý ročník Běhu Špilberkem.

Start běhu VIP

17.9.2000 se uskutečnil osmý ročník Běhu Špilberkem jako součást akce Dny zdravého životního stylu v Brně. Letos se podařilo zajistit, že součástí této akce byl kromě Lidového běhu (Terry Fox Run - určenému nejširší amatérské veřejnosti) a Akademického mistrovství ČR i velmi prestižní závod kategorie mužů a žen zařazený do Českého běžeckého poháru (klasické délky 3 a 5 mil).

Na stupni vítězů.V cíli  závodu  VIP byl první Jaroslav Kocourek

Součástí tohoto sportovního odpoledne byl i Běh osobností, kterého se zúčastnil za Českou společnost pro výživu a vegetariánství (ČSVV) :

Ing. Jaroslav Kocourek,

bývalý československý reprezentant v maratónu a současný držitel světového mistrovského titulu v ultramaratonu v běhu na 48 hodin.

Suverénním běžeckým stylem start-cíl zvítězil v běhu osobností a daleko za sebou nechal spoustu mladších běžců. Letos je mu 51 let a je již 12 let vegetariánem. Svými excelentními fyzickými výkony prokazuje velmi kladný vliv zdravé výživy na svoji fyzickou kondici a železné zdraví.