receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitvegetarian.cz
vegetarian.cz
Vitariáni

Od začátku letošního roku už se uskutečnila dvě setkání příznivců syrové stravy. Jejich účelem je výměna informací a zkušeností, nápadů atd. Rádi bychom postupně vytvořili jakousi neformální organizaci rozšiřující informace o syrové stravě a pomáhající těm, kteří by se rádi začali přirozeně stravovat. Všechny zájemce o syrovou stravu zveme na další setkání, které se uskuteční v sobotu 29. 9. 2001 v prostorách bývalého mlýna ve Křtinách. Setkání začne v 10 hodin, můžete však přijet i dříve či později - ve mlýně je možné i přespat (z pátku na sobotu i ze soboty na neděli) ve vlastním spacáku na matracích na zemi popřípadě po domluvě (například s malými dětmi) v peřinách v posteli. Můžete přijet i na neděli. V okolí najdete nádherné lesy Moravského krasu, můžete si udělat výlet i k propasti Macocha a do jeskyní.

Kromě tradiční ochutnávky a výměny zkušeností (vzorky vlastních osvědčených vitariánských dobrůtek jsou vítány), zážitků, receptů a názorů bychom tentokrát rádi společně prodiskutovali také možnost vytvoření vitariánské sekce České společnosti pro výživu a vegetariánství a vytvoření co nejkompletnější vitariánské knihovny.

Těšíme se na vás i na vaše děti - na ty ve Křtinách čeká veliká zahrada plná zrajícího ovoce...

Do Křtin se dostanete autobusem z Brna. Po vystoupení z autobusu se vydáte zpět po silnici směrem na Brno až na křižovatku pod koupalištěm - vaším cílem bude veliký dům se zahradou (čp.37), který stojí přímo na křižovatce.

Odjezdy autobusů z Brna ze Zvonařky: pátek - 18:55, 20:30, 22:20; sobota + neděle - 7:50, 8:50, 12:30, 14:00, 16:30, 18:55 (autobusy staví v Brně také u hotelu Grand, v Zábrdovicích u vojenské nemocnice, na Staré osadě, na Vinohradech na mikulovské a v Líšni na Velké Klajdovce).

Petra Všetečníková