receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitpovídka
povídka na vegetarian.cz
zpět na další příspěvky


Diskuse: proč jsem se stal(a) vegetariánem(kou)

Milý pane Michale,

Vůbec nechápu proč, když jste tak zapřísáhlý omnivor (masožravec-pokud nevíte, co to je) navštěvujete vegetariánské stránky. Vždyť přece člověk který je 100 % přesvědčen, že dělá dobře, nemusí si dokazovat své činy tím, že bude potírat názory jiných, že, nehledě na to že Vaše dokonalé přesvědčení o tom, že ryba téměř nic necítí při lovu a tak, mě utvrzuje o tom, že Vy jste asi kdysi tou rybou musel býti, když to tak jistojistě tvrdíte. Věřím na spoustu věcí, které Vám jistě ani myslí neprojdou, a tak třeba jednou opravdu budete vědět, co ta ryba cítí.

Jsem vegetariánkou dost dlouho, na to abych věděla o čem hovořím, a tak komentáře typu, že je někdo mladý ve svých názorech stejně neuznávám, jako Vaše silně zkostnatělé názory. Znáte doufám, heslo: Trefená husa se vždycky ozve!!!! Přijde mi, že se právě ozvala, když jste vstoupil na tyto vegetariánské stránky a bezostyšně potřel co se dalo, a proč? Ale těší mě Vaše znalost toho, že byl Adolf Hitler vegetarián, to byl , ale zrovna tak jimi byli Leonardo da Vinci, Michelangelo, Seneca, Schweizer, Gándí, Einstein a mnozí další, které náš svět tolik uznává.

Srdečné pozdravy Všem vegetariánům, ať začínajícím či trvalým z Českých Budějovic posílá čtenářka

Kamila


Příspěvky do diskuze "Proč jsem se stal vegetariánem" zasílejte ZDE