receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitProblematika stravování v mateřských školách v ČR
www.alternativa.cz
zpět na další příspěvky


Diskuse čtenářů

"Proč jsem se stal (a) vegetariánem (kou) ?"

Proč?

Protože nejsem vrah. A nejsem ani kanibal. Beru zvířata jako svý kámoše a nesnesu pomyšlení na to, že můj kámoš/kámoška trpí. Oni trpí kvůli nám lidem. Kdejaká prachatá XXXX (nelze publikovat) si prostě vyjde do města a koupí si kožich, se kterým se chlubí svým podobným přítelkyním - jedna má kolem krku kočičí packy, druhá drahou kabelku z pravé kůže, další si ťape v botech z hadí kůže - oh shit je mi z nich zle.

Nesnáším zabíjení zvířat pro parádu a podobný je to s masem. Když nenávidím výše uvedený věci, tak se přece nehodí, abych jedla jejich nebohý tělíčka, právě dovezený z jatek. Myslim si, že člověk nemusí jíst maso, aby přežil, aby se cítil dobře. Já jsem veget asi teprve půl roku, ale doufám, že mi to zůstane až do konce života.

Takhle se cítím líp. 100krát líp. Mám z toho skvělej pocit. Odvykla jsem si a už si nechci znova zvykat. Než bych si dala maso, to radši ZEMŘU HLADY!!!!!!!!!

Oni totiž mají větší právo zde žít. Byly tu první a nedělají na téhle dnes už (BOHUŽEL) ubohé planetě bordel pro pohodlí a potěšení. OK toť vše. Prozatím.

Fandím všem vegetariánům, ať už jste jimi z jakýchkoliv důvodů.

Zdraví vás všechny MÍŠA "NICKI"


Příspěvky do diskuze "Proč jsem se stal vegetariánem" zasílejte ZDE