receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitpovídka
povídka na vegetarian.cz
zpět na další příspěvky


Diskuse: proč jsem se stal(a) vegetariánem(kou)

Jak jsem se zde docetla, jsem tzv. kvazivegetarian. Snazim se omezovat maso z etickych duvodu. Jsem si vedoma toho, ze jsem vlastne hrozny pokrytec, kdyz soucitim s kravickami a pak si pochutnam na grilovanem kuratku. Pojidani masa sice omezuji na minimum, ale prece... Co mi ale opravdu vadi, neni pojidani masa jako takoveho. Jsem si vedoma toho, ze zvirata jsou soucasti potravinoveho retezce. Mne hlavne vadi, jakym zpusobem se zviraty ve velkochovech zachazime. Nemam nic proti tomu, kdyz nekdo pestuje na vlastni farme zvirata, da jim plnohodnotny zivot a pak je "sezere".

To mi prijde do urcite miry v poradku. ( I kdyz ja bych to nedokazala, nebot bych se zviretem zakonite navazala osobnejsi vztah.)

Jsem velky jedlik a kureci maso i ryby mi vylozene chutnaji. Stalo by me velkou namahu, kdybych maso vyradila uplne. Proto jsem se snazila dohledat nejake ekofarmy, odkud bych si treba mohla objednavat mlecne vyrobky a sem tam i to maso. Mlecne bio - vyrobky se daji sehnat ve specializovanych obchodech, ale treba kureci bio-maso, bio - vejce, to u nas vubec neexistuje :(

Je to skoda.

Jinak bych chtela vyjadrit podporu a velkou uctu vsem vegetarianum, kteri vyrtvavaji ve svem pocinani a jeste se snazi svuj postoj nenasilne priblizit i tem ostatnim. V nasich podminkam masozravych chytrolinu, kteri vedi, ze maso z masokombinatu je "zdrave a nezbytne", to je opravdu tvrdy orisek.

luci


Příspěvky do diskuze "Proč jsem se stal vegetariánem" zasílejte ZDE