receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitpovídka
povídka na vegetarian.cz
zpět na další příspěvky


Diskuse: proč jsem se Stal(a) - NEstal(a) vegetariánem(kou)

To co všechny vegetariány trápí je určitě vyřešeno v Indii. Po tisíce let tam žijí skupiny lidí, kteří celé generace nejedí maso. To znamená ani během těhotenství! Vitaminové tablety tam nepoužívali, protože je neznali a ani nepotřebovali. Z těchto skupin se vybírají duchovní i státní přestavitelé, takže o nějakém zdravotním postižení se nedá mluvit, jak často se nám pokoušejí tvrdit!

Možná by stálo za to, aby jsme se spojili a vyslali vědeckou expedici, která by podrobně prozkoumala nejen potravu indických vegetariánů, ale i stravovací navyky a po návratu se pokusila najít plnohodnotné náhrady tamnějších potravin, potravinami domácími. Zcela jistě se o to nepokusí lidé pojídající maso, spíše naopak, pokusí se každou takovou snahu zmařit, protože masný průmysl je obrovský kšeft, zrovna jako tabákový a lihový průmysl a ti kdo ho ovládají se svých zisků nevzdají i když vědí, že to spousta lidí zaplatí zdravím nebo i životem. A zdraví lidé jsou nebezpeční i pro farmaceutický průmysl jehož zisky jdou ročně do desítek miliard. Takže opozice je velice silná a velice agresivní.

Vrcholem jejich životních návyků je, že když se skupina masožroutů dostane do potravní nouze, jsou schopní sníst jeden druhého!

TAKŽE CO SI SAMI NEUDĚLÁME A NEPOHLÍDÁME TO ZA NÁS ONI NEUDĚLAJÍ !

Zdravím všechny VEGE

Jiří Červený.


Příspěvky do diskuze "Proč jsem se stal vegetariánem" zasílejte ZDE