receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitvegetarian.cz
vegetarian.cz


Zpět na literaturu

Vegetariánská kuchařka ještě jednou

Autorka Inga Britta Sundqvistová pracuje jako konzultantka, terapeutka a poradkyně v oblasti zdravostnictví. Sama se vegetariánsky stravuje již 35 let. Tato její kuchařka získala cenu Švédské potravinářské akademie jako nejlepší kniha o vegetariánství a další mezinárodní ocenění např. od Gourmand World Cookbook Awards - "Best in the World, Honourable Mention".

Stále více lidí začíná cítit větší odpovědnost za své zdraví, ale to neznamená pouze změnu stravy , ale i návrat k přírodě a např. konzumací ekologicky nezávadných potravin. Uvádí v úvodu svého nového vegetariánského bestselleru Inga Britta Sundqvistová.


Kniha je nově doplněna o pasáže jako Potrava jako lék, Zdraví a potěšení z jídla, nebo Vegetariánská strava pro děti a mládež. Obsahuje rozsahlé tabulky energetických a výživových hodnot potravin.

Najdete zde i poctivou kapitolu o řasách či koření, ale např. i kuchynském náčiní a spotřebičích. Hlavní jsou, ale výborné recepty a tak společně s autorkou doufáme, že se stane inspirací pro naše staré i nové čtenáře. Vegetarian.cz doporučuje!

Ze Švédského originálu vydala spol. Euromedia Group, k. s.

nakoupit na knizniweb.cz (284,- Kč Klubová cena: 269,- Kč)

Bežná pultová cena: 299 Kč, cena po slevách na internetu 260 až 280 Kč,