receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitvegetarian.cz
vegetarian.cz


Zpět na literaturu

UTOPIE DNEŠKA - REALITA ZÍTŘKA Vegetariánský svět

European Vegetarian Union

Evropská vegetariánská únie, vydala knihu s názvem UTOPIE DNEŠKA - REALITA ZÍTŘKA - Vegetariánský svět.

Spolupracovalo na ní 35 odborníků pro výživu, lékařů, autorů bestsellerů, zakladatelů důležitých organizací, vědců, IT-specialistů, filozofů, obdivovatelů sci-fi, hudebníků a talentovaných lidí. Autoři tohoto projektu EVU pocházejí z různých zemí a kulturního a náboženského prostředí, ale všichni mají jedno společné. A to přesvědčení, že snaha o více soucitný svět není jen nutnost, ale nevyhnutelnost, jestli chce být lidstvo úspěšné.

Autoři se dělí o své individuální myšlenky o tom, jak bude zítřejší vegetariánský svět vypadat. Dívají se na více soucitnou budoucnost z mnoha různých úhlů.

Je pravda, že vegetariánství je v dnešní době stále ještě v menšině. Ale jaké menšině! vegetariáni se stali sociální skupinou, která je považována za mocnou a to i v mezinárodním měřítku. Není lepší důkaz než zvyšující se snaha potravinářského průmyslu vyhovět našim potřebám. Rozkvět obchodů s vegetariánským zbožím, není bez příčiny.

Jestli máte zájem se dozvědět, co lidé očekávají od budoucího vegetariánského světa, můžete si knihu objednat na adrese EVU: Bahnhofstr. 52, CH-9315 Neukirch-Egnach, via Amazon nebo přes internetový obchod.

Poznámka: Presidentem Evropské Vegetariánské Unie je Renato Pichler. Možná se dočkáme také vydání v češtině ...

Více informací:

https://www.european-vegetarian.org/lang/de/info/veggieworld.php

https://www.amazon.de/exec/obidos/ASIN/3909067050/schweizerischeve