receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitvegetarian.cz
vegetarian.cz
Ovocné fresh bary Fruitisimo Fresh

Ovoce a zelenina - naše nejdůležitější zdroje vitamínů. Toto si uvědomila společnost Fruitisimo a přišla na český trh s novinkou v podobě tzv. ovocných fresh barů Fruitisimo Fresh. V říjnu otevřela tři nové pobočky - v obchodních centrech Nisa Liberec, City Park Jihlava a první "kamennou" prodejnu v blízkosti stanice metra Anděl v Praze.

Koktejly a saláty z čerstvého ovoce a zeleniny, které ovocné bary nabízejí, mají poskytovat maximum vitálních látek a posilovat imunitu. Tím, že je ovoce i zelenina v "tekuté" podobě, zbavuje je těžko stravitelných pevných látek a dodává tělu koncentrovanou a zároveň čistě přírodní energii. I přesto, že se jedná o nový typ fastfoodu, jsou jeho produkty založeny na zásadách zdravé výživy a nabízejí tak zdraví prospěšné nápoje.

S příchodem podzimu společnost Fruitisimo Fresh nachystala nový koktejl Absolut Imunity drink pro posílení imunity lidského organismu a zvýšení odolnosti proti chřipce. Drink je namixován ze šťáv grepu, pomeranče, mandarinky a kiwi. Do budoucna chystá také nápoje s obsahem přírodní Aloe Vera, jejíž listy si nechává dovážet letecky až z Thajska.

Společnost Fruitisimo patří pod křídla firmy Advanced Retail New Benefit s. r. o. a provozuje i síť prodejen Fruitisimo Ice Cream s vybranou italskou točenou a kopečkovou zmrzlinou a dvojici kaváren Fruitisimo Café. Cílem společnosti Fruitisimo je nabízet produkty nejvyšší kvality, co nejprospěšnější lidskému zdraví. Více informací naleznete na www.fruitisimo.net.

red ZK