receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitvegetarian.cz
vegetarian.cz
SOS KLUB GOVINDA

SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS

Milí přátelé

Možná že znáte, nebo jste již dokonce navštívili dva známé vegetariánské kluby Govinda v Praze. Jejich věhlas a oblíbenost přesahuje pouhý rámec Prahy. Stovky lidí mohly denně ochutnat lahodné indické vegetariánské občerstvení. Plné menu teplého zeleninového chodu s rýží, polévkou, salátem, čatným a různými smaženostmi a v cukrárně si mohli vybrat z minimálně dvaceti druhů indických sladkostí.

Bohužel i tyto restaurace postihla vodní katastrofa nedávných záplav, takže nyní stovky pražských i mimopražských příznivců vegetariánství přišlo na delší dobu o tuto možnost stravování.

Veškeré sklepní prostory včetně kuchyně byly zcela pod vodou a voda v přízemních prostorech dosahovala až dvou metrů. Doba rekonstrukce a opětovné obnovení provozu bude záležet především na financích, které rekonstrukci a opravu nebo nákup nových strojů a zařízení umožní.

Celková škoda činí cca 2 300 000 kč Obracíme se proto na vás touto formou o finanční pomoc. Děkujeme předem za jakékoliv příspěvky zaslané na číslo konta:

ČSOB 179584308/0300

Případné informace ohledně příspěvků nebo materiálních darů získáte na telefoním čísle: Antonín Valer 0603/700 637

Email: a.valer@volny.cz

s díky členové vegetariánského klubu Govinda