receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitvegetarian.cz
pangamin.cz

Soutěž o výrobky Aqua Aurea, s.r.o.


Vegetarian.cz a Aqua Aurea, s.r.o. připravili pro Vás novou soutěž. Po vyplnění níže uvedeného dotazníku budete zařazeni do slosování o vodní filtr DIONELA.

DIONELA je unikátní výrobek, "šitý na míru" kvality českých a slovenských pitných vod. Mimořádně velký objem sorpčních hmot filtru je jedním z důvodů jeho mimořádně vysoké účinnosti. Nejkvalitnější pitnou vodu přitom získáte mnohem levněji než denními nákupy balené vody.

První cena

je vodní filtr DIONELA s vložkou FAM 1, která zlepšuje chu a barvu vody, odstraňuje z vody zákal, zápach a chlor. Dále odstraňuje či radikálně snižuje obsah řady dalších zdraví škodlivých látek, ale přitom neovlivňuje přirozené (přírodní) minerální složení vody. Zachovává biologickou hodnotu vody. Součástí výhry je i přepínač pro připojení před vodovodní baterii..

Druhá cena

je Sprchový filtr DIOS Slouží pro úpravu teplé "užitkové" vody. Zbavuje vodu chloru. Tím zamezuje vysoušení a dráždění citlivé pleti. Nezbytný pro alergiky a pro nemocné lupénkou či atopickým ekzémem.

Třetí cenou

je Pračkový změkčovač DOSAL. Ten brání vzniku vodního kamene, prodlužuje tak životnost pračky i myčky a výrazně zlevňuje jejich provoz. Rozpouští i staré úsady.

Tato soutěž je prodloužena do 7 listopadu.
Vyplnění otázky je podmínkou k zařazení do slosování. Můžete soutěžit každý den (pravidla to umožňují).

Prosím věnujte pozornost řádnému vyplnění (hlavně Vaší e-mailové adresy, abychom Vám v případě výhry mohli zaslat zprávu). Do slosování soutěže se počítá pouze jedno vyplnění formuláře denně.
Váš E-mail:
Váš názor na prodej biomasa v prodejnách Zdravé Výživy v ČR?
Jste vegetarián ? ano   ne
Chci si nechat zasílat e-mailem oznámení o novinkách
      na serveru vegetarian.cz


 
  Na nástrojích zdraví naleznete i Nimbový olejový a listový extrakt.