receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitvegetarian.cz
pangamin.cz

                          Soutěž o knihu
                       POSVÁTNÁ MÍSTA         


POSVÁTNÁ MÍSTA - Magický zeměpis planety Země

Jsou místa přírodního původu, jako hory, řeky, jezera, prameny či tisícileté stromy, nebo lidské výtvory -- chrámy, svatyně, města, pyramidy nebo megalitické monumenty, které v sobě nesou zvláštní moc či magickou pozitivní sílu, a představují tak jakési přírodní oltáře, k nimž se člověk upíná a jejichž prostřednictvím se může vnitřně "dobíjet".

Autoři knihy vybrali na celé zeměkouli čtyřicet "míst, která musíte spatřit, než umřete". Fascinující cesta za největšími centry energie na zeměkouli vede od Delfské věštírny přes Stonehenge, komplex menhirů a kamenných kruhů (Anglie), přes pyramidy Mayů i egyptských faraonů, prameny Gangy, architektonický skvost Potala (Tibet), zapsaný na seznam památek UNESCO, národní park Yosemite (USA), angorské chrámy v Kambodži, Váránasí - které Indové považují za nejsvatější místo na zemi, přes svatyně Karnaku (Egypt), pět posvátných hor taoismu až do země ticha -- Antarktidy.

Kapitoly věnované jednotlivým posvátným místům kombinují aktuální informace s historií, kuriozitami a nadčasovými postřehy, opírají se také o kroniky a legendy. Nejsou opomenuty ani praktické informace pro ty, kteří chtějí o magické krajině nejen snít, ale také ji navštívit.

Váz., 224 stran, barevná publikace

Vydala Euromedia Group k.s., Universum

Koupíte na www.knizniweb.cz, v knihkupectví a prodejnách Knižního klubu.Vylosováni budou 3 výherci = 3 knihy.

Tato soutěž bude probíhat přibližně :-) do konce října.


Vyplnění otázky je podmínkou k zařazení do slosování. Můžete soutěžit každý den (pravidla to umožňují).

Prosím věnujte pozornost řádnému vyplnění (hlavně Vaší e-mailové adresy, abychom Vám v případě výhry mohli zaslat zprávu). Do slosování soutěže se počítá pouze jedno vyplnění formuláře denně.

Váš E-mail:
Vaše jméno, příjmení,
město (přesná adresa pro zaslání výhry):
Na Vegetarian.cz bych chtěl doplnit
Jste vegetarián ? ano   ne   chtěl bych, ale ...
Chci si nechat zasílat e-mailem oznámení o novinkách
      na serveru vegetarian.cz