receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitvegetarian.cz
pangamin.cz

Soutěž o Novou vegetariánskou kuchařku.


Vegetarian.cz a Euromedia Group, k. s. má pro Vás novou soutěž. Po vyplnění níže uvedeného dotazníku budete zařazeni do slosování o krásnou originální Novou vegetariánskou kuchařku Paula Gaylera.

V knize nás čeká procházka malou obrazárnou pestré vegetariánské kuchyně s vybranými ukázkami polévek, plněné zeleniny, pájů a koláčů a přirozeně neodolatelných dezertů.

Kouzla se zeleninou, Olivy čili v marinádě, toasty s řeřichovou majonézou, vázání čtvercových šátečků, nebo jak připravit ravioli se špenátovou náplní ...

                
Naučíme se jak připravovat nové lahodné bezmasé pokrmy, z nichž se doslova sbíhají sliny na jazyku. Rožněné kukuřičné palice na ostro, šašliky, špízy, marinády pro zeleninové jehly a mnoho dalších.

                               

Vydala Euromedia Group, k. s. Vylosováni budou 3 výherci = 3 knihy.

Soutěž končí začátkem dubna 2008
Vyplnění otázky je podmínkou k zařazení do slosování. Nově je zde i vaše jméno a město. Můžete soutěžit každý den (pravidla to umožňují).

Prosím věnujte pozornost řádnému vyplnění (hlavně Vaší e-mailové adresy, abychom Vám v případě výhry mohli zaslat zprávu). Do slosování soutěže se počítá pouze jedno vyplnění formuláře denně.
Váš E-mail:
Váše jméno, příjmení, město (adresa pro zaslání výhry):
Který, z níže uvedených názorů na vegetariánství, je Vám nejbližší ?
Jste vegetarián ? ano   ne   chtěl bych, ale ...
Chci si nechat zasílat e-mailem oznámení o novinkách
      na serveru vegetarian.cz


 
  Na nástrojích zdraví naleznete i Nimbový olejový a listový extrakt.