receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitvegetarian.cz
vegetarian.cz

Seznamka


Seznamka Už 38 let hledám tu, s níž najdu společné souznění a porozumění, splynutí duše, mysli i těla. Hledám ženu, která mi stejně jako já jí nabídne a projeví lásku, cit, důvěru, oporu. Ženu se smyslem pro humor, se spíše pozitivním pohledem na svět, empatickou, vlídnou a připravenou pracovat na svém duchovním vývoji. Nadšení pro tvoření a vzájemná inspirace a motivace vítána :-).

Bydlím v blízkosti Jičína a Semil, vzdálenost však nehraje roli.. dva lidé, kteří se mají sejít se nakonec najdou.. Jsem 15 let vegetarián s touhou stát se veganem (to však od Tebe neočekávám a nevyžaduji).. vzájemná podpora má velkou sílu. Zatím jsem stále sám, hledám. Hledám a čekám, že Tě najdu, má milá...

Miluju výlety do přírody, kolo, lyže, vodu, tvoření, hru na kytaru.. Málokdo tyto aktivity podniká sám, tedy i já hledám pro sdílení krásných zážitků společnici, dobrou kamarádku, přítelkyni. Hledám ženu, s kterou najdu porozumění a nový smysl života. Samota není pro každého.. Jsem nekuřák, téměř abstinent, zatím bezdětný. Zato nadšený k objevování nového, s touho duchovně se vyvíjet, pomáhat lidem a dělat život na světě příjemnějším. Chci dávat ale i přijímat lásku.

Říkají, že jsem empatický a citlivý, nadšený vymýšlet ale i realizovat své nápady:-). Mám pozitivní vztah k technice, ale dokáži si představit bez techniky žít. Jsem 178cm vysoký, 80kg těžký, ke sportu nakloněný. Roky běží, vlasy mi ubývají, moudrost (snad) přibývá:-). Více melancholik, idealista a introvert, raději poslouchám, než mluvím.

Kde jsi? Kde Tě najdu? Chybíš mi...

Petr

email: ok1cdu@gmail.com
Vaše nabídky (1) zasílejte na: seznamka@vegetarian.cz

Poznámka: nabídky (1) na inzerci, odpovědi inzerentům prosím zasílejte přímo na jejich adresy.