receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitvegetarian.cz
vegetarian.cz

Seznamka


Seznamka 

Hledám holku,

která neřeší jestli má hlínu za nehty a rozcuchané vlasy od větru, ale která se mnou společně s úsměvem na tváři složí do milířů dřevo, které jsem naštípal na topení v kachlových kamnech pro tuhou zimu, pomůže se stavbou hliněné pece na voňavý chleba, zahradou a sadbou vlastní zeleniny, také ovocnými stromy z jejich plodů bude výborná marmeláda či džem. Bude se s láskou a radostí realizovat a dělat to co jí od srdce baví a naplňuje.Chce žít v souladu s přírodou a dokáže se radovat z mála a cítí podobně hlubokou pokoru a vděk za všechny ty dary a možnosti si hrát, tvořit a dívat se otevřenýma očima kolem sebe, pozorně, tak jak to umí malé děti...

Jsem živočich, divoký lesní muž, který odešel za šamanskými národy do horské tajgy Sibiře daleko od civilizace, kde příroda vládne, aby poznal Cátany(lidé co žijí se sobím stádem)učil se od nich a po návratu přehodnotil svůj celkový pohled na svět a všechny své dosavadní priority, hodnoty. . . vodnář, kterého voda, potoky, řeky a moře provázejí po celý jeho život, jak v práci tak doma, stejně tak jako příroda, lesy, louky, hory ve kterých se cítí přirozeně doma, jako ryba ve vodě. A rád by lásce a úctě k přírodě a všemu živému učil i naše děti, neb právě oni jsou důležitou součástí velké milované rodiny. Mám rád přirozený pohyb venku na čerstvém vzduchu a meditaci v pohybu, zajímám se o stará rukodělná řemesla, výrobu ze dřeva, z kůže, keramiky, permakulturu+rod. statek, alternativní medicína, přírodní stavby, hliněné stavitelství, obnovitelné přírodní zdroje, zdravá výživa, hry a zábava v přírodě pro děti, (kvízy, šifry, tajenky o zakopané poklady, lanové stezky, blbinky, poznávačky přírodnin apod. ), a má životní filosofie je prostá: život v souladu s přírodou, částečná soběstačnost a přirozená dobrovolná skromnost, dům, který poskytuje přístřeší a rodina=zázemí a domov, děti radost a lásku=spokojenost, kdy dům chrání v případě vnější nepřízně. Není světem, ale úkrytem. Svět je zahrada okolo domu a smyslem je obývat zahradu, mít prostor tam a společně s láskou tvořit a hrát si, radovat se z odvedeného díla. . .

Splnil jsem si sen a bydlíme společně se 4-letým Jonášem v domečku z ručně tesaných dřevěných trámů s rákosovou střechou v krásné přírodě Kokořínska s výhledem do kraje a ohromným prostorem-zahradou ke tvoření, hraní.

A koho hledám: divokou lesní žínku, anebo přirozenou lidskou bytost s láskou k dětem, přírodě a všemu živému, která se dokáže radovat z mála a je šťastná sama o sobě, užívá si všechno s láskou a lehkostí, protože ví, že opravdu ten, který tvoří nám dává možnost dobrovolného výběru a nechává to v podstatě na nás. Jak si to uděláme. . .

Mít určitý cíl, ale nezoufat, když se cesta k němu neubírá zpříma a bez překážek. Brát život s lehkostí a radovat se z každého nového rána, ať už zrovna prší nebo svítí sluníčko, vidět vždy věci pozitivně. Hrát si a tvořit svět kolem nás. Rovnocenný parťák, ženská bytost, která se nezalekne žádné společné práce a nevzdává to při prvním neúspěchu, když úrodu spasou housenky a slimáci. . .

Jaromír

176/35 VŠ středočeský kraj, hledající na cestě...

email: mircus.m@seznam.cz   


Vaše nabídky (1) zasílejte na: seznamka@vegetarian.cz

Poznámka: nabídky (1) na inzerci, odpovědi inzerentům prosím zasílejte přímo na jejich adresy.