receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitvegetarian.cz
vegetarian.cz

Seznamka


Seznamka 

inzerát vložen 17.5.2018

Ahoj,

Touto cestou bych se chtěla seznámit, protože čekání až potkám někoho s kým se dá rozumně mluvit, mě už přestalo bavit.:-D Mám totiž pocit, že pokud nejste členem nějaké veg. skupiny, tak potkat někoho podobně smýšlejícího je problém.

Jsem už asi 4 roky vegetariánka (28) z Brna, mířím postupně k veganství, ale nic nehrotím. Jsem váha a tohle znamení mě hodně vystihuje. Na všechno mám čas a vše si potřebuji důkladně promyslet. Moje zájmy jsou zvířata, lezení, cestovaní, ježdění na kole nebo koní, běh(sportuji pro radost, ne pro rekordy), anime a manga, příroda, knihy, dokumenty, hudba, prostě od všeho něco, ráda se naučím a objevím nové věci o kterých se dá diskutovat.

Celý život jsem okolo zvířat, jak doma tak v práci a v budoucnu to bude zrovna tak. Jsem obyčejná holka a svoje názory měním, zrovna jak mi život teče, ale na některých zásadách si trvám.

Proto hledám kamaráda nebo muže, který má rád zvířata a sport a chtěl by s někým sdílet svůj čas. Takže pokud tě tohle oslovilo, budu se těšit až mi napíšeš.


Zatím papa Kača

email: katulinka.bursova@seznam.cz

Vaše nabídky (1) zasílejte na: seznamka@vegetarian.cz

Poznámka: prosím pišete emaily/odpovědi s diakritikou :-)
Odpovědi inzerentům prosím zasílejte přímo na jejich adresy. Nově uvádíme i datum vložení inzerátu - starší inzeráty mohou být již neaktuální. Pokud váš inzerát již není aktuální, zašlete prosím email o zrušení inzerátu.