receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitvegetarian.cz
vegetarian.cz

Seznamka


Seznamka Vegetarián 27 let, 170 cm sportovní postavy, nekuřák ne-abstinent. Hledá vegetariánku s životním nadhledem.

Případné podrobnější informace o mě:

Jóga, duchovní cesta a alternativní myšlení mi není cizí. Přesto mi často lidé z těchto skupin přijdou poměrně zahledění (do sebe, své cesty atd.), zapomínající se na reálné problémy světa ve kterém musíme žít. Já se snažím nebrat sám sebe ani své poznání moc vážně. O veškéré moudrosti která ke mě nějakým způsobem přichází pochybuju a snažím se jí kriticky zpracovat než jí uvěřím.

Snažím se co nejvíce užívat si krásu kolem sebe. Mám rád hudbu, literaturu, film, divadlo a spoustu dalších věcí. Užívám si sport i posezení v hospodě u piva. Snažím se prožívat svět s očima otevřenýma a radovat se z maličkostí. Jsem upřímný - někdy až moc.Přes všechny věci co jsem už pochopil - stejně se stále více mýlím než mám pravdu. Asi se dá říci, že mám dost zajímavých kvalit - ale pro naprostou většinu mého okolí je neprojevuju. Pro mě to jsou věci, které si musí druhý časem zasloužit.

Jakou dívku hledám? Někdy si říkám, že bych chtěl někoho jako jsem já jen v půvabnější ženské podobě. Jindy si naopak myslím, že by se ke mě hodila taková, která by byla ve všem jiná. Takže nakonec asi stojím o takovu, která by měla dostatek společného, abych s ní jednoduše mohl sdílet své myšlenky a zároveň tak rozdílná, abychom se neustále mohli učit od sebe něco nového. Kromě vegetariánství si však netroufám odhadnout, co by mělo být to společné a rozdílné.

Podrobnosti si můžeme povědět osobně.

(Liberecko, Jihlavsko)
e-mail: is-there-life-on-mars@centrum.czVaše nabídky (1) zasílejte na: seznamka@vegetarian.cz

Poznámka: nabídky (1) na inzerci, odpovědi inzerentům prosím zasílejte přímo na jejich adresy.