receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitStará paní na pláži ...
Nezatěžovat zemi ...


zpět na zajímavostiLepicol - pro zdravá střeva.


Hmotnost, malé balení 80 gLepicol je zajímavý přípravek vyrobený z přírodních ingrediencí, které napomáhají střevům v jejich řádném fungování a při tom nemá projímavé účinky. Při jeho užívání dvakrát denně vašemu tělu dodá dostatečný příjem vlákniny k tomu, aby byl zajištěn pravidelný pohyb stolice ve střevech, zároveň však poskytuje přátelské bakterie, které jsou také důležité k udržování zdravé rovnováhy ve střevech. Lepicol je vhodný při potížích s vyprazdňováním (zácpě), a to i tehdy, jestliže ani dlouhodobější užívání vlákniny nepomohlo problém vyřešit. Užívání je vhodné též po prodělané infekční chorobě.

Lepicol je složen z vlákniny (Psyllia), která kromě funkce typické pro vlákninu tvoří ideální podmínky pro osídlení střeva příznivě působícími mikroorganismy.

Stejnou úlohu má oligosacharid inulin.

Produkt obsahuje i probiotickou složku. Přípravek zamíchejte do vody nebo ovocného džusu, mléka, jogurtu a vždy ještě zapijte dostatečným množstvím tekutin. Pokud užíváte projímadla, začněte s podáváním Lepicolu a snižujte postupně dávku projímadel, až můžete po několika dnech projímadla zcela vysadit.

Lepicol je narozdíl od projímadel nenávykový (v Anglii je registrován jako potravina), může být tedy běžnou součástí vašeho jídelníčku.

Hmotnost - velké balení 180 gLactobacillus acidophyllus a Lactobacillus bifidum (probiotika), známé též, jako přátelské baktérie, jsou životně důležité pro zdraví střev. Skutečnost, že lepicol obsahuje tyto přátelské bakterie, hraje důležitou roli úlohu v celém procesu udržování zdravých střev.

Frukto-oligosacharoza (prebiotika) , je extrahovaná z čekanky a bylo prokázáno, že prodlužuje životnost laktobacilních bakterií. Současné výzkumy prováděné v USA a Japonsku prokazují, že frukto-oligosacharóza pomáhá střevní mikroflóře a podporuje rozmnožování bifidobakterií. Tento výrobek zakoupíte v lékárnách a prodejnách zdravé výživy.

Více informací na www.lepicol.cz

Lepicol je výrobek bezlepkový, bez fytátů, neobsahuje látky obilného ani mléčného původu, je vyroben z ingrediencí geneticky nemodifikovaných.

Hmotnost – malé balení 80 g, velké balení 180 g.

red