receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupit Jemně uklidňují mysl a odstraňují duševní vyčerpanost, kterou nahrazují pocitem svěžesti a jasné mysli.
Bylinné kávy neobsahují kofein, ani jiné návykové látky.
zpět na další příspěvky


Diskuse čtenářů

"Problematika školního stravování dětí "

Po přečtení předchozích článků na mne opět padla jistá bezmoc. Máme demokracii -slova- snad, možná, ovšem demokracii skutků ani náhodou. Jsem 17 let vegetariánkou s postupným přechodem na veganství.

Po založení rodiny, kdy nyní vychovávám svého potomka obdobně tímto stylem života, stojím před problémem, kam jej umístit, do jaké mateřské školy, aby mu vařily nebo alespoň dovolily donášet jídlo. Zde na Jihu Čech jsme sto let za opicema, Praha je proti nám velmi pokroková a velmi závidím rodičům podobného smýšlení, že mají možnost své děti umístit do vegetariánských školek či jídelen ve školách.

Stačí překročit hranice republiky a zjistíme, že v Německu je naprosto běžné si jídlo nosit z domova nebo ještě lépe se najíst doma a nikdo nehlídá normy, jak se stravuje Vaše děcko, běda však, když se ozve vegetarián a chce takto živit i ve "stravovnách"svého potomka, to se pak všichni ohánějí normama a zkrátka, že to nelze. Pokud máte někdo dobrou radu, jak na to, aby se člověk nemusel "hrbit" nad svým smýšlením, budu moc potěšena.

Děkuji a DRŽÍM VŠEM VEGETARIÁNKŮM A VEGÁNKŮM PALEČKY A JEJICH RODIČŮM. Díky K.

kasimo@atlas.cz


Příspěvky do diskuze "Problematika školního stravování dětí " zasílejte ZDE