receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitvegetarian.cz
pangamin.czSoutěž o tričko Doblba! a dárek od

Vegetarian.cz a Vachler Art Company má pro Vás novou soutěž. Po vyplnění níže uvedeného dotazníku budete zařazeni do slosování o tričko Doblba! (nový film Petra Vachlera) a suvenýr k filmu.

Losování budou probíhat průběžně do konce září, tedy do premiéry filmu v našich kinech (29.9.2005). V soutěži budou kladeny otázky k nejočekávanějšímu filmu letošního podzimu. Film se dotýká i tématu vegetarianství (doufejme, snad pozitivně :-).Příběh černé vánoční komedie Doblba! se odehrává v rozvětvené rodině Mukových. Hlavním hrdinou je Karel Muk, jednoduchý chlapík s jednoduchými sny, žijící poněkud stereotypním manželským životem s Terezou, nevlastní matkou Karlovy dcery Valinky.


Vyplnění všech položek je podmínkou k zařazení do slosování. Prosím věnujte pozornost řádnému vyplnění (hlavně Vaší e-mailové adresy, abychom Vám v případě výhry mohli zaslat zprávu). Do slosování soutěže se počítá pouze jedno vyplnění formuláře denně.

Pro konečnou aktualizaci nové databáze vegetariánských restaurací a prodejen ZV, Vás prosíme také o vyplnění těchto informací z vašeho okolí, či cestování ( pokud to pro Vás nebude problém, není ale nutné pro vylosování). I tyto informace můžete zaslat emailem a budete zařazeni do soutěže.


Děkujeme.

E-mail:
Vaše oblíbená restaurace (nejlépe
vegetariánská, či veget. přátelská, prosíme celou adresu, tel., Email)
Vaše oblíbené nákupní místo ZV, (prosíme celou adresu, tel., Email)
Postrádáte, na českém internetu nejnovější ucelené informace o výživě? ano   ne

Co by mělo být dle vašeho názoru doplněno na nově připravované verzi vegetarian.cz (není povinné). Můžete váš nápad zaslat také samostatně e - mailem, počítá se do soutěže, do předmětu napište soutěž.

Kdo z herců ve filmu Doblba! je vegetariánem / vegetariánkou?
Váš věk:
Jste vegetarián ? ano   ne
Zajímám se o výživu
a zdravý životní styl:
Chci si nechat zasílat e-mailem oznámení o novinkách
      na serveru vegetarian.cz


 
  Na nástrojích zdraví naleznete i Nimbový olejový a listový extrakt.