receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitvíce o programu pangamin
Program pangamin

zpětNové výrobky programu pangamin

Lepší je zdravotním problémům předcházet, než je později léčit …….

JODAMIN

- obsahuje unikátním způsobem biologicky (přírodně) vázaný jod. Jeho využitelnost organismem je výrazně vyšší, než u běžným způsobem jodizovaných výrobků-

Většina jodu je uložena ve štítné žláze. Protože štítná žláza reguluje metabolismus a jod ovlivňuje její činnost, nedostatečný přívod tohoto prvku zpomaluje duševní funkce, vede k nárůstu tělesné hmotnosti a ochuzuje organismus o energii. Doporučený denní příjem pro dospělé je 150 mikrogramů. Zvýšenou potřebu jodu mají těhotné ženy a kojící matky. Jedinečnost Jodaminu spočívá v tom, že komplexně a zcela přirozenou cestou řeší nedostatek jodu v naší potravě a současně posiluje odolnost našeho organismu. Denní dávka tablet Jodaminu obsahuje 149 mikrogramů jodu

GLUKAVIN

- ojedinělá kombinace přírodních látek - sušených pivovarských kvasnic a extraktů z jedlé houby hlívy ústřičné a rostliny Echinacea purpurea. Přirozenou cestou podporuje vlastní obranyschopnost organismu. V hlívě ústřičné obsažený beta-1,3-D glukan působí jako imunostimulátor, zejména proti virovým, bakteriálním a plísňovým onemocněním. Rovněž má vliv na snižování hladiny cholesterolu. Echinacea se využívá v prevenci a léčbě virových, infekčních onemocněních. Velmi známé je její uplatnění při chřípce.. Svým virostatickým účinkem však chřipku neléčí, ale chrání náš organismus právě před tímto onemocněním.

Glukavin je vhodný především pro děti a lidi se sníženou imunitou, především pro oslabené nemocemi, úrazy, dlouhodobým užíváním léků, ozařováním apod. Vhodné je jeho užívání při zánětlivých onemocněních pohybového ústrojí (revmatismus, artritida), zánětu močového měchýře, horních cest dýchacích i angíně. Najde uplatnění i při léčbě některých kožních onemocnění.

GNOSTIN

- sušené pivovarské kvasnice s vysokým obsahem vitaminů zvláště skupiny B, minerálů, stopových prvků a celé řady dalších pro život nezbytných látek jsou vhodným způsobem obohaceny o ženšenový extrakt.

Kořen ženšenu je mimořádným rezervoárem glykosidů. Stimuluje žlázy s vnitřní sekrecí i činnost oběhového systému včetně srdce, působí rovněž na nervový systém. Má také afrodisiakální účinky. Gnostin je bezpečný, efektivní a čistě přírodní stimulant, který napomáhá při obnovení ztráty energie, při poruchách spánku, tělesné vyčerpanosti, depresích a stresu. Přispívá ke zlepšení vnímavosti a schopnosti soustředeění. Může snižovat vysoký krevní tlak, u osob s nízkým tlakem jej zase zvyšuje.

Gnostin svým vyváženým složením podporuje celkovou rovnováhu a vitalitu. Při dlouhodobém užívání zlepšuje duševní stav především u starších lidí, upravuje metabolismus.

Doporučená denní dávka tablet Gnostinu obsahuje takové množství ginsenosidů, jaké je obsaženo v 1g prášku kořene ženšenu.

JODAMIN, GLUKAVIN A GNOSTIN novinky z programu Pangamin jsou 100 % přírodní přípravky, které jsou určeny nejenom nemocným a rekonvalescentům, ale i těm kteří si chtějí zachovat pevné zdraví, duševní a tělesnou pohodu. V neposlední řadě i cenová dostupnost tvoří z výrobků programu Pangamin přípravky dostupné široké veřejnosti.