receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitvegetarian.cz
vegetarian.cz

                            

Vegetarian.cz slaví páté výročí

Vážení čtenáři Vegetarian.cz, je to 5let, po které Vám přinášíme informace ze světa (nebo lépe z domova) vegetariánů, tak trochu ukrytého světa. Uplynulé roky snad přinesly pozitivní změny, na některých se podílela i naše redakce. Vegetarian.cz např. jako první médium informoval o kauze malý Zbyněk, která díky spojení všech, kteří mají srdce i zdravý rozum na správném místě, dopadla nakonec dobře. Vydali jsme v elektronické podobě několik knih, některé vyšly v ČR jen na Vegetarian.cz. Připravujeme pro Vás originální rozhovory s osobnostmi. Nejen s vegetariánskými utopenci jsme byli hosty v Pořadu Českého rozhlasu - Radiožurnálu, vychází články v různých médiích ...

Ale čas plyne nezadržitelně. Přináší však s sebou i zhodnocení a tak snad nám odpustíte "občas" nějakou gramatickou či technickou chybičku. Díky Vašim příspěvkům jsme si vědomi, co všechno ještě chybí, je třeba upravit, či není dotaženo.

Nejvýznamnější změnou v tomto roce bude na Vegetarian.cz nahrazení starého systému novým a to včetně grafiky. Nakolik by se měla změnit, či ji jen přizpůsobit novému systému, to je to, co bychom rádi věděli od Vás. Hodně zajímavých námětů nám přichází z formuláře soutěže na úvodní stránce. Pište prosím dále, protože Vaše nápady budou postupně realizovány.

SWiSH Movie - cap1.swi - www.swishzone.com

Zajímavou informací je, že přichází hodně čtenářů, kteří se stravují konvenčně. Možná, že bude čtenářů přibývat i s větší dostupností internetu.

S novou tváří Vegetariána by se mělo objevit postupně během roku mnoho nových dovedností a také nové rubriky. Některé z nich asi budou vázány na registraci (zasílání zpráv a různých informací), jiné budou dostupné i bez přihlášení (např. rozšířená diskuse nejen u článků, ale též u receptů a výrobků apod.).

A samozřejmě stále vítáme Vaše podněty, náměty, připomínky, které pravidelně posíláte k nám do redakce, a také Vaše praktické zkušenosti s vegetariánstvím.

Redakce současně touto cestou také děkuje Všem novým i stálým autorům za dosavadní spolupráci a těšíme se na jejich další články.

Jen díky Vám, našim čtenářům, se Vegetarian.cz dlouhodobě drží mezi nejsledovanějšími servery českého internetu v oblasti zdravého životního stylu a zdraví. Děkujeme Vám.


Vaše redakce