receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitvegetarian.cz
vegetarian.cz

Vylosování soutěže o tričko a dárkový balíček.

Dnes 14.12.2004 byli vylosováni níže uvedení výherci soutěže o tričko serveru vegetarian a dárkový balíček od APS CZECH, s.r.o. Výherci se mohou těšit na ovesné mléko, sojové pudinky s příchutí, ovesný, kukuřičný a sojový nápoj, ovesnou vlákninu, Vajahit a další ...


Jména, adresy a reakce výherců :

Martin Hájek, Plzeň (tričko a dárek)

Preji Prijemny den a mnohokrate dekuji za vylosovani..:o))


Jan Růžička, Mělník (tričko a dárek)

Vážená redakce,

velmi mne potěšil Váš email o výhře, vylosování jste si načasovali téměř na mé narozeniny :-) Zajímalo by mne co večeří ostatní vegetariáni o Štědrém dnu. Možná by se na tohle téma hodila nějaká anketka nebo diskuse...? S pozdravem Váš pravidelný čtenář.


Martin Slíva, Černošice (tričko a dárek)


Dana Chovaniaková, Svrčinovec - Slovenská republika ( dárek)


Novinka a překvapení - mimo pořadí vybrali jsme výherce za dobrý nápad toho, co by mělo být na novém vegetariánu, jsou jimi:

Milan Vávra, Lišov (tričko a dárek)

Dobry den, mile jste mne prekvapili


Jana Petráčková, Mirošov (tričko a dárek)

Souhlasím s uveřejněním adresy a názoru. Možná tímto získám přátelství vegetariánů, kteří již mají větší zkušenosti než já. Jsem vegetariánka téměř dva roky nejím žádné maso a vejce, mléčné výrobky občas), ale můj manžel vegetarián není. Mám dvě dospívající děti, které jedí maso jen občas a to kuřecí. S manželem máme kvůli stravování problémy, občas mu něco z masa uvařím, ale nikdy toto jídlo neochutnám a tak dochází k tomu, že se netrefím jídlo správně ochutit. Maso pro něj vařím velice nerada a s nechutí, jen kvůli klidu v domácnosti.

Já maso nejím, protože nechci, aby kvůli mé chuti trpěli jiní živí tvorové a také proto, že chci být zdravá. Velice ráda také otevírám Vaše stránky, kde bych se chtěla dopátrat, co mám všechno jíst, aby mně nechyběly důležité látky a abych skutečně zdravá byla.

Mějte se všichni krásně. Jana Petráčková - Mirošov (okr. Rokycany) (adresa je na vyžádání v redakci).


Výhercům blahopřejeme k výhře :-)

Výherci za dobrý nápad obdrží tričko vegetarian i dárkový balíček APS CZECH


Exkluzivní tričko vegetarian (dodává Dobrý krámek). Všichni obdrží dárkový balík od APS CZECH, s.r.o. Výherci za dobrý nápad obdrží tričko i balík APS CZECH, s.r.o. Poznámka: soutěže ze zúčastnili také nevegetariáni a jsou také mezi výherci.

Všem přejeme krásné dny a soutěž bude pokračovat zase s jiným dárkem ...  Napište , např: recept, příspěvek do diskuse, či jak by dle Vás mělo vypadat značení potravin, zda je písmo na obalech dostatečné, jak by podle Vás měl vypadat nový Vegetarián, tištěný magazín, či dokument. v TV

Současně končí i druhá soutěž knedlo zelo něco...a zde je Nová soutěž


Odpovědi na soutěž knedlozeloněco zasílejte prosím nejpozději do 16.12.2004 na adresu knedlozeloneco@vegetarian.cz