receptyliteraturapotravinydiskuzezpět na úvodkde se najístkde nakoupitvegetarian.cz
vegetarian.cz
zpět


VEGIWASH - ucítíte vůni rýže


... o přípravku na očištění povrchu ovoce a zeleniny od pesticidů, a dalších kontaminujících látek.

Nedávno jsme Vám v zajímavostech představili nový výrobek Vegiwash, určený na čištění ovoce a zeleniny od pesticidů. Protože se jedná o velmi zajímavý výrobek v oblasti hygieny ovoce a zeleniny, testovali jsme jej a chceme se s Vámi podělit o naše zkušenosti.

VEGIWASH - rozhovor (dotazy, pesticidy návod jak na to ...)


Mimo běžnou zeleninu a ovoce, jsme jej odzkoušeli i na hroznovém vínu (hroznech). Zde je nejlépe použít mikroténový sáček a do něj vložit dle velikosti sáčku hrozny. Stačí půl polévkové lžíce vegiwashe. Sáček naplníte teplou vodou. Sáčkem zatřesete a wegivash se napění - necháte asi 20 vteřin působit a poté opláchnete ve vlažné vodě. Výsledek je vidět a cítit (hrozny zavoní).


Výborný je i pro očištění rýže. Do nízkého hrnce (velikost volíme tak, abychom si Vegiwash šetřili) - vložíme větší nerezové sítko a do něj nasypeme rýži. Zalejeme teplou vodou a rukou řádně promícháme. Uvidíte jak se voda zbarví (podle čistoty rýže) a potom sítko s rýží vyjmeme a opláchneme ve vlažné vodě. Výsledek - ucítíme vůni rýže.


Stejně kladný výsledek jsme získali i při omývání listové zeleniny - petržele kadeřavé. Také jsme použili mikroténový sáček, ale můžete i v hrnci a můžete jej použít ještě 2 x. Z té jsme poté na odšťavňovači získali lahodnou, zdravou, voňavou zelenou tekutinu, která je výborným přírodním multivitamínem.

Wegiwash můžete zakoupit zde

     

red.


 
  Na nástrojích zdraví naleznete i Nimbový olejový a listový extrakt byl po staletí používán k ošetření problémové pokožky.Je to nejkoncentrovanější směs extraktu z nimbových listů, oleje a aloe vera.